Beker met zaadjes

Beker met zaadjes - Afbeelding 1
Beker met zaadjes - Afbeelding 2
Beker met zaadjes - Afbeelding 3
Beker met zaadjes - Afbeelding 4
Beker met zaadjes - Afbeelding 5
Beker met zaadjes - Afbeelding 6
Beker met zaadjes - Afbeelding 7
Beker met zaadjes - Afbeelding 8
Beker met zaadjes - Afbeelding 9
Beker met zaadjes - Afbeelding 10
Beker met zaadjes
Treebytree

Selecteer..

  • 50
  • 100
  • 250
  • 500
  • 1000
  • 2500
  • 5000
  • Sample
  • Een ander aantal?

Selecteer..

  • Wit
  • Blauw
  • Rood
  • Oranje
  • Groen
  • Bruin

Selecteer..

  • Geen bedrukking
  • Full colour

Gratis +
Gratis

Inclusief BTW
gratis digitaal voorbeeld
Artikelnummer: 919455x
Drukafmeting Rondom: 274 x 28 mm
Levertijd: 7 werkdagen (incl. logo)
Materiaal: Bioplastic
Afmeting: Ø 8.5 x 9 cm
Gewicht: 306 gr.
Minimaal aantal: 50 stuks
Regio van herkomst: Geproduceerd in de EU

Dit vrolijke potje kan worden gebruikt als koffiemok, beker of bloempot. De beker bevat een zakje met zaadjes. Voor de zaadjes kun je kiezen uit aardbeien, kerstomaten of basilicum. Als het plantje groot genoeg is om deze over te zetten in de tuin, dan is het potje te gebruiken als koffiemok. Je kunt het potje rondom laten bedrukken met je logo of tekst in full colour. Een originele groene promotie!

 

  • Beker met zaadzakje
  • Keuze uit aardbeien, kerstomaten of basilicum
  • Verkrijgbaar in 6 kleuren
  • Niet vaatwasserbestendig

Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):

 

Sample*
Vanaf 50 stuks
Vanaf 100 stuks
Vanaf 250 stuks
Vanaf 500 stuks
Vanaf 1000 stuks
Vanaf 2500 stuks
Vanaf 5000 stuks

 

* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!

Er is geen voorraadinformatie beschikbaar voor het product Beker met zaadjes.

Aanleveren drukbestanden

Drukbestanden kun je direct uploaden bij je bestelling, of op een later moment uploaden (je ontvangt dan een mail). Lever je bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. Je ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.nl.

 

Meestgestelde vragen

Alles over bekers en mokken

Zijn bedrukte bekers en mokken vaatwasserbestendig?

Veel mokken zijn vaatwasserbestendig en blijven minimaal 250 wasbeurten mooi. Om de opdruk optimaal te behouden, geven we per materiaal specifieke onderhoudsinstructies.

Hoe moet ik mijn logo aanleveren voor mokken en bekers?

Om een haarscherpe afdruk te garanderen, geven wij de voorkeur aan een vectorbestand (.ai, .eps of .pdf). Mocht je dit niet hebben, dan helpt ons ontwerpteam je graag gratis verder.

Welke druktechnieken gebruiken jullie bij bekers en mokken?

De meeste van onze bekers en mokken worden gegraveerd of bedrukt met zeefdruk en tampondruk, ideaal voor (complexe) logo’s. Voor fotografische ontwerpen bieden we daarnaast full colour sublimatiedruk aan.

Bekijk meer vragen