- prettig geregeld
- digitale drukproef vóór productie
- vrijblijvende offerte binnen 4 uur
- gratis verzending
| Artikelnummer: | 62202618 |
| Drukafmeting 60 x 35 mm: | 60 x 35 mm |
| Drukafmeting 30 x 35 mm: | 30 x 35 mm |
| Drukafmeting Voor- en achterzijde: | 180 x 35 mm |
| Levertijd: | 5 werkdagen | incl. logo |
| Afmeting: | 6 x 6 x 24 cm |
| Inhoud: | 450 ml |
| Gewicht: | 120 gr. |
| Minimaal aantal: | 12 stuks |
| Techniek: | Bedrukken |
| Stuks per verpakking: | 10 |
De Dopper Original is gemaakt van stevig en herbruikbaar materiaal en wordt geleverd met 10 koekjes van De Koekfabriek in een zwart papieren cadeautasje van 6 x 6 x 24 cm. De Dopper is verkrijgbaar in maar liefst 10 kleuren en heeft een inhoud van 450 ml. Met deze herbruikbare fles help je wegwerpplastic verminderen. De koekjes worden gebakken door mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt. Een smakelijke verrassing voor personeel of relaties!
Je kunt de Dopper full colour laten bedrukken met je logo, tekst of zelfs een persoonsnaam. Dat kan in het groot of klein op de voor- en achterkant en zelfs rondom.
-
Dopper Original
-
10 koekjes van De Koekfabriek
-
Verpakt in zwart cadeautasje
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Vanaf 12 stuks | |
| Vanaf 24 stuks | |
| Vanaf 48 stuks | |
| Vanaf 72 stuks | |
| Vanaf 96 stuks |
Er is geen voorraadinformatie beschikbaar voor het product Dopper met koekjes.
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kun je direct uploaden bij je bestelling, of op een later moment uploaden (je ontvangt dan een mail). Lever je bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. Je ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.nl.
1
| 1. | 60 x 35 mm | 60 x 35 mm |
1
| 1. | 30 x 35 mm | 30 x 35 mm |
1
| 1. | Voor- en achterzijde | 180 x 35 mm |

