Hulplijn inschakelen?

0342 745 776

Lanyard met karabijnhaak

Calendar 14
Verwachte levering Aangepaste leverdatum Woensdag 14 oktober Eerder of later? Wijzig datum
Prijs per stuk excl. BTW -
Verzending Gratis
Instelkosten Gratis
Totaal incl. BTW (21%) -
Totaal excl. BTW -
gratis digitaal voorbeeld
prettig geregeld
gratis digitale drukproef
vrijblijvende offerte binnen 4 uur
duurzaam en groen
Sample aanvragen

Lanyard met karabijnhaak

Artikelnummer: 8796100
Drukafmeting Voorkant: 300 x 15 mm
Drukafmeting Achterkant: 300 x 15 mm
Levertijd: 5 werkdagen (incl. logo)
Materiaal: Gerecycled PET
Afmeting: 2 x 90 cm
Gewicht: 13 gr.
Minimaal aantal: 100 stuks
Techniek: Bedrukken

Deze lanyard is gemaakt van stevig RPET-materiaal, een goede keuze als je iets zoekt dat lang meegaat én goed is voor het milieu. Met een breedte van 2 cm en een lengte van 90 cm is-ie lekker praktisch. Door de metalen karabijnhaak en safetybreak neem je makkelijk pasjes, badges of sleutels mee. En dankzij het materiaal geef je plastic flessen een tweede leven!

 

Laat je creativiteit de vrije loop: je kunt de lanyard full colour laten bedrukken aan de voorkant. Zo zet je je merk in de spotlights bij je favoriete beurs of evenement.

 

  • Gemaakt van gerecycled RPET

  • Met karabijnhaak en veiligheidssluiting

  • Afmetingen: 90 x 2 cm

4,8 / 5

Meestgestelde vragen

Alles over keycords

Wat is het verschil tussen keycords en lanyards?

Niets! 'Keycord' en 'lanyard' zijn twee namen voor hetzelfde product: een nekkoord waaraan je pasjes, een telefoon of sleutels kunt hangen.

Kan je een keycord tweezijdig bedrukken?

Dat is zeker mogelijk bij ons, maar niet bij alle keycords. Je vindt de bedrukkingsopties op de productpagina.

Kan ik een keycord als sample ontvangen?

Jazeker! Ga naar de gewenste keycord en kies bij het aantal stuks voor 'sample'. Plaats je een bestelling naar aanleiding van het ontvangen sample? Dan is het ontvangen sample gratis.

Bekijk meer vragen over Keycords