6-in-1 oprolbare kabel

6-in-1 oprolbare kabel

Calendar 14
Verwachte levering Aangepaste leverdatum Maandag 14 september Eerder of later? Wijzig datum
Prijs per stuk excl. BTW -
Verzending Gratis
Instelkosten Gratis
Totaal incl. BTW (21%) -
Totaal excl. BTW -
gratis digitaal voorbeeld
prettig geregeld
gratis digitale drukproef
vrijblijvende offerte binnen 4 uur
duurzaam en groen
Sample aanvragen

6-in-1 oprolbare kabel

Artikelnummer: 88302369
Graveerafmeting Bovenkant: 35 x 35 mm
Levertijd: 7 werkdagen (incl. logo)
Materiaal: Kurk, Tarwestro
Gewicht: 37 gr.
Minimaal aantal: 25 stuks
Techniek: Graveren

Deze 6-in-1 oprolbare kabel is gemaakt van natuurlijke materialen als kurk en tarwestro gemengd met ABS en PVC-vrij TPE. De kabel heeft daardoor ook een natuurlijke kleur: khaki. Dankzij het slimme oprolmechanisme neem je 'm makkelijk mee. Met USB-A en USB-C input en uitgangen voor USB-C, iOS en micro-USB laad je bijna elk apparaat op. De maximale kabellengte is 100 cm. Een geschenk waar je energie van krijgt!

 

Je kunt de kabel laten graveren met je logo of boodschap op het kurk. Zo maak je op een subtiele manier reclame voor je bedrijf.

 

  • Gemaakt van kurk, tarwestro, ABS en TPE

  • 6 aansluitcombinaties

  • Maximale kabellengte: 100 cm

4,8 / 5

Meestgestelde vragen

Alles over opladers

Kan ik mijn logo laten graveren op een oplader?

Ja, in een aantal gevallen kun je kiezen voor een gravering. Dat geeft een luxe uitstraling aan de oplader!

Zijn de opladers compatibel met verschillende telefoons?

Absoluut! Let er wel op dat draadloze opladers alleen werken bij telefoons met draadloze oplaadtechnologie. Kom je er niet helemaal uit? Vraag gerust één van onze verkoopspecialisten.

Hoe duurzaam zijn bedrukte opladers écht?

Onze opladers zijn gemaakt van natuurlijke en/of hergebruikte materialen zoals bamboe, tarwestro, kurk, gerecycled ABS, etc. Verder hebben we 'solar opladers' die zonne-energie gebruiken om de interne batterij op te laden.

Bekijk meer vragen over Opladers