Gerecyclede fles met haak
Helaas is er geen voorraad in deze kleur
Gerecyclede fles met haak
| Artikelnummer: | 8793169 |
| Drukafmeting Rondom: | 221 x 175 |
| Levertijd: | 5 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | Gerecycled RVS |
| Afmeting: | Ø 6.9 x 25.5 cm |
| Inhoud: | 750 ml |
| Gewicht: | 140 gr. |
| Minimaal aantal: | 50 stuks |
Beschrijving
Deze enkelwandige drinkfles is gemaakt van 90% gerecycled roestvrij staal en 10% roestvrij staal. De rubberen afwerking zorgt voor extra grip en de fles heeft een inhoud van 750 ml. Dankzij de lekvrije sluiting neem je hem gemakkelijk mee naar het werk, onderweg of tijdens het sporten. Met de aluminium karabijnhaak bevestig je de fles eenvoudig aan een tas.
Je kunt de fles rondom full colour laten bedrukken met je logo of ontwerp. Zo creëer je een praktisch geschenk met veel ruimte voor je boodschap.
In het kort
- Gemaakt van 90% gerecycled roestvrij staal
- Lekvrij en inhoud van 750 ml
- Rondom full colour te bedrukken
Let op: De karabijnhaak is niet geschikt voor klimmen.
4,8 / 5
Duidelijke communicatie en website gecombineerd met snelle service
We hadden drinkflesjes met opdruk besteld. Bedrijf was prima telefonisch bereikbaar en dacht goed mee. Drukproef en levering gingen heel vlot. Flesjes waren mooi!
Zeer snel in reageren met vragen over mijn bestelling. Professioneel, afspraken nagekomen en goede communicatie over de verzending. Zeer klant vriendelijk en goede kwaliteit van producten.
Greengiving reageert snel en is ook bereid om iets extra's te doen.
Perfecte service en snelle ontvangst van de producten.
Zoals altijd ook dit keer weer snelle en duidelijke communicatie en de producten op tijd en volgens afspraak ontvangen. Een erg fijn bedrijf om zaken mee te doen!
Snelle levering en zag er weer top uit!
Goed bereikbaar, vriendelijke medewerkers, behulpzaam, snelle service, goed product.
Alles snel geregeld.
Heel fijn geholpen! Kreeg snel antwoord op mijn vragen en er werd goed meegedacht. De bedrukte Dopper is superleuk geworden en precies zoals we wilden! Heel blij mee!
Fijn dat er eerst een proefdruk was, die ook nog was verbeterd ten opzichte van wat ik er zelf van had gemaakt. Ik had verwacht dat de wikkel zelf was aangepast, maar het werd een wikkel om de wikkel heen. Dat vond ik ergens dan beetje 'goedkoop' staan ofzo. Ook had ik wisselende smaken gevraagd en dat werden dan 4 smaken melk, ik had ook graag wat puur gehad.
Fijne klantenservice, aardig en goed geholpen en hele mooie bedrukte tassen!
Meestgestelde vragen
Alles over RVS waterflessen
Welke druktechniek garandeert de langste levensduur?
Lasergraveren is de meest duurzame keuze: het is slijtvast en geeft een chique, subtiele uitstraling. Kies je voor kleur? Vraag dan of de bedrukking vaatwasserbestendig is of dat handwas wordt aangeraden.
Kan ik een sample ontvangen van een RVS waterfles?
Jazeker! Ga naar de gewenste fles en kies bij het aantal stuks voor 'sample'. Plaats je een bestelling naar aanleiding van het ontvangen sample? Dan is het ontvangen sample gratis.
Wat is het voordeel van een dubbelwandige fles?
Dankzij de dubbelwandige vacuümisolatie blijft koffie lang warm en water heerlijk koud. Dat vergroot de gebruikswaarde. Hoe vaker de fles wordt gebruikt, hoe vaker je logo zichtbaar is.

