| Artikelnummer: | Tonygift_5 |
| Drukafmeting Doosje: | 60 x 60 x 60 mm |
| Levertijd: | 10 werkdagen (incl. logo) |
| Merk: | Tony's Chocolonely |
| Gewicht: | 60 gr. |
| Minimaal aantal: | 100 stuks |
| Techniek: | Bedrukken |
| Regio van herkomst: | Geproduceerd in de EU |
Beschrijving
Dit doosje van groeipapier combineert duurzaamheid met een smaakvolle verrassing. Het compacte doosje (6 x 6 x 6 cm) is gemaakt van papier met bloemzaadjes en bevat een mix van 5 Tiny Tony’s. Een milieuvriendelijke keuze: na gebruik kan het doosje geplant worden, waarna fleurige bloemen tot bloei komen. Een originele giveaway voor campagnes, beurzen of andere evenementen.
Het doosje is full colour te bedrukken met een eigen ontwerp (geen volvlakken mogelijk). Zo geef je je merk op een originele manier mee – eerst met chocolade, later met bloemen!
In het kort
-
Doosje van groeipapier met bloemzaadjes
-
Formaat doosje: 6 x 6 x 6 cm
-
Bevat een mix van 5 Tiny Tony’s
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks | |
| Vanaf 500 stuks | |
| Vanaf 1000 stuks | |
| Vanaf 2500 stuks |
Er is geen voorraadinformatie beschikbaar voor het product Tiny Tony's in groeipapier doosje.
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kun je direct uploaden bij je bestelling, of op een later moment uploaden (je ontvangt dan een mail). Lever je bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. Je ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.nl.
Meestgestelde vragen
Alles over Tony's Chocolonely
Hoelang blijft de chocolade van Tony's Chocolonely goed?
De smaken melk en puur zijn minimaal een half jaar houdbaar, de overige smaken minimaal drie maanden.
Kan ik een eigen ontwerp voor de wikkel aanleveren?
Jazeker, je kunt deze uploaden bij je bestelling of via de mail naar ons sturen.
Hoe kom ik aan het template voor de wikkel?
Het template kun je hier downloaden:
Kan ik ook een mix van smaken kiezen?
Jazeker! Kies bij 'Smaakkeuze' voor mix en geef de verdeling van de smaken door in het opmerkingenveld bij je bestelling.

