Wijnproeverij met chocoladetruffels
Helaas is er geen voorraad in deze kleur
Wijnproeverij met chocoladetruffels
| Artikelnummer: | 423001 |
| Drukafmeting Glas 1: | 120 x 20 mm |
| Drukafmeting Glas 2: | 120 x 20 mm |
| Drukafmeting Sleeve: | 440 x 95 mm |
| Levertijd: | 8-10 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | Gerecycled karton, Gerecycled PET |
| Afmeting: | 24 x 19 x 3.1 cm |
| Gewicht: | 424 gr. |
| Minimaal aantal: | 15 stuks |
| Techniek: | Bedrukken |
| Regio van herkomst: | Geproduceerd in de EU |
Wijn en chocolade: altijd een goede combinatie! Zeker ook leuk om cadeau te doen aan medewerkers, klanten of relaties. Dit geschenkdoosje kun je uitdelen, of als brievenbusgeschenk versturen. In het doosje zitten twee tubes biologische wijn van 100 ml (rood en wit) en een tube met 8 heerlijke chocoladetruffels. De tubes zijn gemaakt van gerecycled plastic, het doosje van kraft karton.
De tubes kunnen worden voorzien van je logo, naast het standaardontwerp. Vanaf 1000 stuks kunnen de tubes volledig gepersonaliseerd worden. Voor de sleeve om het doosje kun je je eigen full colour ontwerp aanleveren.
- Proeverij van rode en witte wijn (2x 100 ml) en 8 chocoladetruffels
- Biologische wijn
- Gemaakt in Europa
- Tubes van RPET
- Geschikt als brievenbusgeschenk
4,8 / 5
Duidelijke communicatie en website gecombineerd met snelle service
We hadden drinkflesjes met opdruk besteld. Bedrijf was prima telefonisch bereikbaar en dacht goed mee. Drukproef en levering gingen heel vlot. Flesjes waren mooi!
Zeer snel in reageren met vragen over mijn bestelling. Professioneel, afspraken nagekomen en goede communicatie over de verzending. Zeer klant vriendelijk en goede kwaliteit van producten.
Greengiving reageert snel en is ook bereid om iets extra's te doen.
Perfecte service en snelle ontvangst van de producten.
Zoals altijd ook dit keer weer snelle en duidelijke communicatie en de producten op tijd en volgens afspraak ontvangen. Een erg fijn bedrijf om zaken mee te doen!
Snelle levering en zag er weer top uit!
Goed bereikbaar, vriendelijke medewerkers, behulpzaam, snelle service, goed product.
Alles snel geregeld.
Heel fijn geholpen! Kreeg snel antwoord op mijn vragen en er werd goed meegedacht. De bedrukte Dopper is superleuk geworden en precies zoals we wilden! Heel blij mee!
Fijn dat er eerst een proefdruk was, die ook nog was verbeterd ten opzichte van wat ik er zelf van had gemaakt. Ik had verwacht dat de wikkel zelf was aangepast, maar het werd een wikkel om de wikkel heen. Dat vond ik ergens dan beetje 'goedkoop' staan ofzo. Ook had ik wisselende smaken gevraagd en dat werden dan 4 smaken melk, ik had ook graag wat puur gehad.
Fijne klantenservice, aardig en goed geholpen en hele mooie bedrukte tassen!
Meestgestelde vragen
Alles over chocolade
Hoelang blijft de chocolade goed?
Dat verschilt per smaak. Standaard smaken als melk en puur zijn minimaal een half jaar houdbaar na ontvangst. Bijzondere smaken iets korter, maar zeker een paar maanden.
Welke personalisatiemogelijkheden zijn er?
Kies uit een reep of proeverij met eigen wikkel, Tiny Tony’s met sticker, een zakje met kopkaartje of een kaart met chocola. Bij alle opties kun je je eigen ontwerp aanleveren!
Uit welke smaken kan ik kiezen?
We hebben een ruime keuze aan smaken – van klassiekers zoals melk en puur tot verrassende combinaties zoals pretzel toffee en karamel biscuit. Je kunt ook kiezen voor een mix!
Zijn alle chocoladeproducten Fairtrade?
Al onze chocoladeproducten zijn Fairtrade, QPP of UTZ gecertificeerd. Daarmee zorgen we ervoor dat cacaoboeren een eerlijke prijs ontvangen.

