- prettig geregeld
- gratis digitale drukproef
- vrijblijvende offerte binnen 4 uur
- duurzaam en groen
Artikelnummer: | 996575 |
Drukafmeting Bovenkant: | 20 x 8 mm |
Levertijd: | 15 werkdagen | incl. logo |
Materiaal: | ABS, Tarwestro |
Afmeting: | 4.1 x 1.6 x 0.2 cm |
Gewicht: | 1 gr. |
Minimaal aantal: | 250 stuks |
Waarschijnlijk ben je er al eens voor gewaarschuwd: hackers die via de webcam van je computer op laptop mee kunnen kijken. Dat is natuurlijk geen fijn idee. Veel mensen plakken dan ook een sticker over het cameraatje heen. Zeker slim, maar een sticker blijft niet altijd goed zitten.
Deze gepersonaliseerde webcam blocker biedt dan uitkomst, want die plak je eenvoudig over de webcam heen. Als je de webcam wilt gebruiken, schuif je het plaatje gemakkelijk opzij en kun je de webcam gebruiken. Als je klaar bent, schuif je het plaatje net zo makkelijk weer voor de webcam. Je klanten en relaties zullen zo'n mooie, gepersonaliseerde webcam blocker zeker waarderen!
- Gemaakt van ABS en tarwestro
- Formaat: 4,1 x 1,6 cm
- Zelfklevend
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
Sample* | |
Vanaf 250 stuks | |
Vanaf 500 stuks | |
Vanaf 1000 stuks | |
Vanaf 2500 stuks | |
Vanaf 5000 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
Er is geen voorraadinformatie beschikbaar voor het product Webcam cover tarwestro.
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kun je direct uploaden bij je bestelling, of op een later moment uploaden (je ontvangt dan een mail). Lever je bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. Je ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.nl.
1
1. | Bovenkant | 20 x 8 mm |