| Artikelnummer: | 8799910_P |
| Drukafmeting Voorkant: | 30 x 80 mm |
| Levertijd: | 7 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | Gerecycled PET |
| Afmeting: | ø 6 x 20.5 cm |
| Inhoud: | 500 ml |
| Gewicht: | 400 gr. |
| Minimaal aantal: | 10 stuks |
| Techniek: | Bedrukken |
Ben je fan van de overheerlijke paaseitjes van Tony's Chocolonely, maar ben je net op zoek naar dat extraatje? Dan is dit paasgeschenk perfect! Het pakketje bestaat namelijk uit een mooie RPET waterfles, gevuld met overheerlijke Fairtrade paaseieren van Tony's Chocolonely!
De waterfles is verkrijgbaar in 9 verschillende kleuren. Wil je het geschenk personaliseren? Geen probleem! De waterfles kan bedrukt worden met een logo of tekst in maximaal 4 kleuren. Een superleuk geschenk voor Pasen!
- Gevuld met Fairtrade paaseitjes van Tony's Chocolonely
- Waterfles verkrijgbaar in 9 verschillende kleuren
- Inhoud fles 500 ml
- Niet geschikt voor koolzuurhoudende dranken
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Vanaf 10 stuks | |
| Vanaf 25 stuks | |
| Vanaf 50 stuks | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks |
| Afbeelding | Kleur | Huidige voorraad |
|---|---|---|
|
|
Blauw | 1422 |
|
|
Grijs | 813 |
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kun je direct uploaden bij je bestelling, of op een later moment uploaden (je ontvangt dan een mail). Lever je bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. Je ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.nl.
1
| 1. | Voorkant | 30 x 80 mm |
Meestgestelde vragen
Alles over paasgeschenken
Hebben jullie paasgeschenken die door de brievenbus passen?
Ja, denk aan kaarten of geschenken in een brievenbusdoosje. In sommige gevallen kunnen wij ook individuele verzending voor je regelen. Neem contact met ons op voor de mogelijkheden!
Zijn paasgeschenken fiscaal aftrekbaar?
Je mag de btw over geschenken terugvragen als het totaalbedrag aan geschenken per persoon per jaar niet meer dan een bepaald bedrag bedraagt. Lees meer over deze belastingregels in onze blog.
Wat geef je je personeel met Pasen?
De keuze is reuze! Denk aan een mooie Dopper, een kaart van groeipapier of een chocoladereep van Tony's Chocolonely. Ga voor meer informatie naar onze paasgeschenken blog.

