Tacx bidon 500 ml
Helaas is er geen voorraad in deze kleur
Tacx bidon 500 ml
| Artikelnummer: | 9350090 |
| Drukafmeting Rondom: | 235.5 x 100 mm |
| Levertijd: | 10-15 dagen (incl. logo) |
| Materiaal: | Suikerriet |
| Afmeting: | Ø7.4 x 19.6 cm |
| Inhoud: | 500 ml |
| Gewicht: | 75 gr. |
| Minimaal aantal: | 100 stuks |
| Regio van herkomst: | Geproduceerd in Europa |
Een bidon is ontzettend handig tijdens het sporten of gewoon om je water in mee te nemen. Deze duurzame 100% biobased bidon met 500 ml inhoud is gemaakt van suikerriet. Deze milieuvriendelijke keuze zet vol in op duurzaamheid en vermindert actief de uitstoot van broeikasgassen. Het proces is eenvoudig: naarmate suikerriet groeit, neemt het op natuurlijke wijze CO2 uit de lucht op. Van het afval van deze bidon wordt ethanol gemaakt, waarmee groene polyethyleen gemaakt wordt. Groene polyethyleen is 100% recyclebaar.
Helemaal duurzaam dus, die bidon. Maar de bidon is ook erg effectief als promotiemiddel, want hij kan bedrukt worden met je logo, slogan of tekst. In combinatie met de prachtige kleuren van de bidon zelf, krijg je een bidon met een luxe uitstraling. De bidon is vaatwasserbestendig (tot 40 graden). Kortom, zo’n functioneel en duurzaam product is een onmisbaar relatiegeschenk! Bij orders van meer dan 1000 flessen wordt een boom geplant in Afrika.
- Bidon van suikerriet
- Inhoud: 500 ml
- Bedrukking in één of twee kleuren
- Vanaf 100 stuks
4,8 / 5
Snel, overzichtelijk, vriendelijk, goede service!
Aardige behulpzame medewerkers. Verzending ging helemaal op afgesproken tijd. Produkt prima.
Super service Had onverwachts een bestelling met spoed nodig. En de service was geweldig. Had mijn bestelling binnen drie dagen binnen! Dank jullie wel!
fijne website, mooie digitale proefdruk, snelle levering, prachtig resultaat
De klantenservice was snel en we kregen een drukproef zonder erom te hoeven vragen. We hadden het verkeerde format aangeleverd en er werd direct gereageerd met wat er nodig was om de aanvraag af te kunnen ronden.
Top
Snelle service, goed meegedacht over ontwerp. Fijne eerste ervaring met onze bedrukte relatiegeschenken.
Goede communicatie, prima producten
Perfecte en duidelijke communicatie. Topproduct en super snel! Jullie proces is super gestroomlijnd. Ik hou daar van!
Goede communicatie , meedenken , behulpzaam , snelle levering.
Bijzonder goede service, we hadden vrij snel een levering Tony Cholononeys nodig met een eigen ontworpen wikkel. Hierin werd goed meegedacht. Ook is het heel fijn dat jullie snel reageren op mailtjes als we vragen hebben.
Vlot geholpen en verwerking opdracht ging soepel. Bestelling (thermometers) werd ruim op tijd geleverd.
Meestgestelde vragen
Alles over eco bidons
Van welke materialen is een duurzame bidon gemaakt?
Onze eco bidons zijn gemaakt van bioplastic op basis van suikerriet, een hernieuwbare grassoort die CO2 uit de lucht haalt en het opslaat onder de grond. Op-en-top duurzaam dus!
Zijn de bidons BPA-vrij?
Ja, onze bidons zijn BPA-vrij geproduceerd en bevatten dus niet de schadelijke chemische stof Bisfenol A.
Zijn de bidons vaatwasserbestendig?
Sommige bidons zijn vaatwasserbestendig, andere niet. Dit wordt altijd vermeld in de producttekst van de bidon.
Hoe kies je de juiste bidon?
Aan wie en waar je de bidons uitdeelt, maakt natuurlijk verschil. Gelukkig hebben we ze in allerlei formaten, kleuren en designs. We denken graag met je mee!

