Tony's Paasreep (50 gr.) groeipapierwikkel

Calendar 25
Verwachte levering Aangepaste leverdatum Vrijdag 25 september Eerder of later? Wijzig datum
Prijs per stuk excl. BTW -
Verzending Gratis
Instelkosten Gratis
Totaal incl. BTW (21%) -
Totaal excl. BTW -
gratis digitaal voorbeeld
prettig geregeld
gratis digitale drukproef
vrijblijvende offerte binnen 4 uur
duurzaam en groen

Tony's Paasreep (50 gr.) groeipapierwikkel

Artikelnummer: 41NLR50-GP
Drukafmeting Wikkel: 95 x 138 mm
Levertijd: 5 werkdagen (incl. logo)
Materiaal: Papier
Afmeting: 11.8 x 3 x 1.5 cm
Merk: Tony's Chocolonely
Gewicht: 50 gr.
Minimaal aantal: 35 stuks
Techniek: FC wikkel
Regio van herkomst: Geproduceerd in de EU

Deze Tony's Chocolonely met groeipapierwikkel zijn de ideale kleine paasattentie voor jouw relaties. Het voordeel is dat ze al vanaf 35 stuks leverbaar zijn en dat ze ook individueel verstuurd kunnen worden. Deze heerlijke fairtrade chocolade is verkrijgbaar in 6 smaken. Je kunt ook kiezen voor een mix van verschillende smaken. 

 

De repen zijn extra leuk om te geven deze Pasen, door de bijzondere wikkel van groeipapier. Deze wordt om de originele Tony's wikkel gevouwen. Het groeipapier kan in de grond gestopt worden en na een tijdje bloeien er prachtige bloemen. Een dubbel leuk paasgeschenk dus! Voor de wikkel kun je je eigen paasontwerp aanleveren. Let op: er kunnen geen volvlakken bedrukt worden.

 

  • 50-grams fairtrade chocoladereep
  • Keuze uit 6 verschillende smaken of een mix van smaken
  • Groeipapier wikkel met eigen ontwerp

Let op: orders boven 500 stuks hebben 2 werkdagen extra levertijd. Wil je een spoedlevering, neem dan contact met ons op voor de mogelijkheden. 

4,8 / 5

Meestgestelde vragen

Alles over paasgeschenken

Wat geef je je personeel met Pasen?

De keuze is reuze! Denk aan een mooie Dopper, een kaart van groeipapier of een chocoladereep van Tony's Chocolonely. Ga voor meer informatie naar onze paasgeschenken blog.

Hebben jullie paasgeschenken die door de brievenbus passen?

Ja, denk aan kaarten of geschenken in een brievenbusdoosje. In sommige gevallen kunnen wij ook individuele verzending voor je regelen. Neem contact met ons op voor de mogelijkheden!

Zijn paasgeschenken fiscaal aftrekbaar?

Je mag de btw over geschenken terugvragen als het totaalbedrag aan geschenken per persoon per jaar niet meer dan een bepaald bedrag bedraagt. Lees meer over deze belastingregels in onze blog.

Bekijk meer vragen over Paasgeschenken