Tony’s Chocolonely gift (2 stuks) | Pasen
Helaas is er geen voorraad in deze kleur
Tony’s Chocolonely gift (2 stuks) | Pasen
| Artikelnummer: | 1241NLR502-pasen |
| Levertijd: | 15 werkdagen (incl. logo) |
| Merk: | Tony's Chocolonely |
| Gewicht: | 110 gr. |
| Minimaal aantal: | 25 stuks |
| Techniek: | Bedrukken |
| Stuks per verpakking: | 2 |
| Regio van herkomst: | Geproduceerd in Europa |
Twee Tony’s Chocolonely chocoladerepen van 50 gram in een kartonnen geschenkdoos: dat is pas een smakelijke paasverrassing. Je geeft niet zomaar chocolade, maar een eerlijk geproduceerd product met impact. Perfect als bedankje rond Pasen, voor medewerkers of als originele campagneboost.
Je kunt het doosje full colour laten bedrukken met je eigen paasdesign. Zo valt jouw merk direct op bij het uitpakken. Een toegankelijke manier om relaties te verrassen en je boodschap kracht bij te zetten in het voorjaar.
- Twee Tony’s chocoladerepen van 50 gram
- Kartonnen geschenkverpakking
- Full colour bedrukking met eigen paasdesign
4,8 / 5
Top
Snelle service, goed meegedacht over ontwerp. Fijne eerste ervaring met onze bedrukte relatiegeschenken.
Goede communicatie, prima producten
Perfecte en duidelijke communicatie. Topproduct en super snel! Jullie proces is super gestroomlijnd. Ik hou daar van!
Goede communicatie , meedenken , behulpzaam , snelle levering.
Bijzonder goede service, we hadden vrij snel een levering Tony Cholononeys nodig met een eigen ontworpen wikkel. Hierin werd goed meegedacht. Ook is het heel fijn dat jullie snel reageren op mailtjes als we vragen hebben.
Vlot geholpen en verwerking opdracht ging soepel. Bestelling (thermometers) werd ruim op tijd geleverd.
De ontvangst, snelle handeling en goeie begeleiding. Duidelijk en correkt.
Duidelijke website, snelle levering en een mooi eindproduct. Het wow moment was toen ik de doos open maakte en er een paar heerlijke chocolaatjes bij aan trof. Dank je wel!
Snelle reactie op vragen, eventuele problemen worden goed opgelost
snel en goed
duidelijk bestelproces, snelle reacties.
Meestgestelde vragen
Alles over paasgeschenken
Wat geef je je personeel met Pasen?
De keuze is reuze! Denk aan een mooie Dopper, een kaart van groeipapier of een chocoladereep van Tony's Chocolonely. Ga voor meer informatie naar onze paasgeschenken blog.
Hebben jullie paasgeschenken die door de brievenbus passen?
Ja, denk aan kaarten of geschenken in een brievenbusdoosje. In sommige gevallen kunnen wij ook individuele verzending voor je regelen. Neem contact met ons op voor de mogelijkheden!
Zijn paasgeschenken fiscaal aftrekbaar?
Je mag de btw over geschenken terugvragen als het totaalbedrag aan geschenken per persoon per jaar niet meer dan een bepaald bedrag bedraagt. Lees meer over deze belastingregels in onze blog.

